Full Oyun Download Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni Oyun Download Merkezi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz...

3 posters
YazarMesaj
a$i_m£l£k
...Kıyamet Gelsede Kopsak...
...Kıyamet Gelsede Kopsak...
a$i_m£l£k

Ruh Hali : 10
Aktiflik :
Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Right_bar_bleue

Madalyalar : 1

Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Empty
MesajKonu: Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz...   Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 9:59 pm

Direk Rus Siteden alınmıştır ve ordan yükleyeceksiniz ben ayrıyetten programı upload etmedim.Bölelikle Virus var sölentilerinin önüne geçmiş oluyorum.Programı kullanıp kullanmamak size kalmış.Resimli Anlatım ve Video tamamiyle bana aittir.Emeğe saygı lütfen.

Mana ve Hp Pot Basma Olayı Çözüldü

Arkadaşlar pot basma olayına gelince T tuşuna basıyoruz mp ve hp yazıları çıkıyor orda ayarlar var .En çok ne götürüyorsa onun ayarını yukarı çıkarıyoz.Sonra belt bölümünü f4 yapıyoruz istediğinizi yapın ama ben f4 de kullanıyorum Quick bölümünede kaçıncı numarada ise o numarı işaretliyoruz örn mana 9 da ise 9 yapıyoruz can 0 da ise 0 yapıyoruz.Sonra ConFirm diyip çıkıyoruz...

Arkadaşlar gerekli tüm bilgiler için videolu anlatıma bir bakın.Orda daha net anlatılmış

BENİM ANLATIMIM;
Yüklediğimiz dosyada sro_client die bir dosya var.Bu dosyayı kopyalı***** program filesteki silkroad dosyasının içine atıyoruz.
Sonra yüklediğiniz dosyada birde hosts die bir dosya var bunuda;C:/windows/system32/drivers/etc içine atıyoruz...
Ondan sonra indirdiğimiz dosyada nubot die bir klasör var buna tıklıyoruz sonrada nuBot[0.003].exe die bir dosya var buna tıklıyoruz.Ondan sonra silkroadı açıp ismimizi şifremizi yazıyoruz.oyuna girip esc,ctrl ve alt tuşuna basıp başlat çubuğunu çıkartıyoruz ordan oyuna girmeden önce açtığınız nubota tıklıyorsunuz ve skill bölümüne giriyorsunuz.Skill bölümünde sizin skillerinizi görürsünüz.solda sizin skilleriniz sağda ise botun kullanacağı skiller var.Sağda 3 kutu var.Birinci kutuya hızlı koşma vb.skillerini ikinci kutuya kullandığınız ateş buz veya elektriği üçüncü kutuyada bicheon,heuksal veya pacheondaki skilleri yerleştirip apply dioruz ve X işaretine basarak çıkıyoruz.Sonrada start bot deyip keyfinize bakıyorsunuz.....
tr5806
Hızlı Üye
Hızlı Üye
tr5806

Ruh Hali : 1
Aktiflik :
Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Left_bar_bleue400 / 999400 / 999Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz...   Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... I_icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:38 pm

hımm soalsın melek
http://www.gamehack06.tr.gg
kaege
Co Admin
Co Admin
kaege

Ruh Hali : 4
Aktiflik :
Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... Right_bar_bleue

Madalyalar : 1

MesajKonu: Geri: Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz...   Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz... I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:41 pm

sağolasın...

Silkroad anlatım şekline hoşgeldiniz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad Online download...
» Rep Puanı ve Teşekkür Nasıl yollanır [Resimli Anlatım]
» Hangi Yaratık Nerede Çıkar ( Resimli Anlatım )
» Silkroad ile ilgili bazı bilgiler 2