Full Oyun Download Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni Oyun Download Merkezi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....

+2
RocketTR
...Yönetim....
6 posters
YazarMesaj
...Yönetim....
Bir Umudum Var
Bir Umudum Var
...Yönetim....

Ruh Hali : 8
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

Madalyalar : 10

Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Empty
MesajKonu: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:45 pm

Planax

phalanxlar hızlı ve ucuz yetiştilebilen yaya birliklerdir.

Saldırı güçleri düşüktür ama savunmada yaya ve atlı birliklere karşı oldukça başarılıdırlar.

Kılıçlı

Kılıçlı savaşçılar ordunuzun saldırı birlikleridir.

Savunmada özellikle atlı birliklere karşı olmak üzere biraz zayıftırlar.Yetiştirilmeleri phalanxlardan daha pahalıdır.

Casus

bu askerler galyalıların casusluk birimleridir. Çok hızlı ve dikkatli bir şekilde düşmanın kaynak ve binalarını gözetler casusluk bilgisi sağlarlar.

Gözetlenen köyde gözetçi asker yoksa bu saldırı düşman tarafından fark edilmez.

Toytatın Şimşeği

Toytatın Şimşekleri çok hızlı ve güçlü atlı birliklerdir ve hammadde taşıma kapasiteleri yüksektir.

Savunmada ise ortalama bir güce sahiptirler.

Druyid

Bu atlı birlikler savunmada çok etkilidirler.Hafif olmaları savunmada kıvrak manevralarla düşmanı şaşırtmak ve birden çoğalarak saldıran düşmanın hezimete uğramasında etkilidir. Ancak bu birliklere sahip olmak için ödenmesi gereken bedel biraz pahalıdır.

Heduan

Heduan süvarileri Galya’nın korkulan saldırı gücü ve atlılara karşı savunma birlikleridir. Çok az birlik onların bu özelliklerine sahiptir. Ancak bu özellikler ve ekipmanları için ödenen bedel çok ağırdır.

Bakım maliyetleri saatte 3 tahıldır ve bu üniteler eğitilirken buna değip değmeyeceği iyi düşünülmelidir

Koçbaşı

Koçbaşı, piyadeler ve süvariler için güçlü bir destektir. Koçbaşının yardımıyla düşmanların çitleri ve surları yıkılabılır. Böylece askerler köylere saldırırken fazla zorluk çekmezler.

Koçbaşıyla daha etkin saldırmak için yanında koruyucu asker gönderilmelidir.

Mancınık

Mancınık hammadde alanlarını ve binaları yıkmak için kullanılan uzun menzilli mükemmel bir silahtır. Kendilerini savunamayacakları için yanlarında koruma görevini yapacak askerler gönderilmelidir.

Askeri üssün derecesi arttıkça ve mancınıklarının eğitim seviyesi artırıldıkça isabet hassasiyetleride artar. Askeri üssün seviyesi 10 ise düşman köydeki sığınak dışındaki bütün yapılara saldırılabilir.

Kabile Reisi

Reis, halk içinden seçilmiş bir liderdir. Iyi bir hatiptir ve insanları ikna etme kabiliyeti çok etkilidir. Düşman milletlerin halklarını yönetiminiz altında yaşamaya ikna eder.

Sık sık düşman köyünün surlarına gönderir ve konuşturursanız, o halkı ikna etmeniz kolaylaşır ve düşman köyünü yönetiminiz altına almanız mümkün olur.

Göçmen

Göçmenler cesur ve köy dışına çıkmaya cesaretli insanlardır. Uzun bir eğitimden sonra, sizin için köy dışına çıkarak bünyenize katabileceğiniz yeni köyler kurarlar.

Yolculuk ve yeni bir köyün finanse edilmesi çok zor olduğundan, üç göçmen birbirine kenetlenir. Bu arada her kaynaktan 750şer tane yanlarında götürürler

google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
http://fuloyun.eniyiforum.net
RocketTR
Yeni Üye
Yeni Üye
RocketTR

Ruh Hali : 1
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:51 pm

Çok İyi Bende Oynuoum Çok işime Yarıyor Buradaki Bilgiler Adminim Çok Teşekkürler Wink
jakabound
Hızlı Üye
Hızlı Üye
jakabound

Ruh Hali : 12
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue45 / 99945 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 5:50 pm

Paylaşım için saol Mr.Tyler||
a$i_m£l£k
...Kıyamet Gelsede Kopsak...
...Kıyamet Gelsede Kopsak...
a$i_m£l£k

Ruh Hali : 10
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

Madalyalar : 1

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:34 pm

paylaşım için Teşekkürler..
tr5806
Hızlı Üye
Hızlı Üye
tr5806

Ruh Hali : 1
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue400 / 999400 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:43 pm

soalasın bu oyun travian gıbı galıba
http://www.gamehack06.tr.gg
...Yönetim....
Bir Umudum Var
Bir Umudum Var
...Yönetim....

Ruh Hali : 8
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

Madalyalar : 10

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:48 pm

ewet Travianı Andırıyor
http://fuloyun.eniyiforum.net
kaege
Co Admin
Co Admin
kaege

Ruh Hali : 4
Aktiflik :

Madalyalar : 1

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:37 pm

teşekkürler...
jakabound
Hızlı Üye
Hızlı Üye
jakabound

Ruh Hali : 12
Aktiflik :
Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Left_bar_bleue45 / 99945 / 999Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....   Galyalı Askerler Hakkında Bilgi..... I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 10:09 am

Bilgilendirdiğin için saol adminim

Galyalı Askerler Hakkında Bilgi.....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yapilar Bilgi