Full Oyun Download Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Yeni Oyun Download Merkezi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!

5 posters
YazarMesaj
...Yönetim....
Bir Umudum Var
Bir Umudum Var
...Yönetim....

Ruh Hali : 8
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

Madalyalar : 10

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Empty
MesajKonu: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 11:09 am

Öncelikle belirtmeliyim "ben mod olmak istiyorum" "yönetici nasıl oluruz?" "ben bu işin piriyim modluk istiyorum" diye özel mesaj atanları veya forum üzerinde bu şekilde belirtenleri görmemezlikten geliyoruz.. Bizlere bu şekilde mesaj atmayın.

Moderatörlüğü isteyene değil, uygun gördüğümüz kişiye biz teklif ediyoruz. Kısacası modluk istemeyin.. Biz uygun gördüğümüz kişiler ile zaten irtibat kurup Modluk için teklif sunuyoruz.

Forumda mod olmak isteyenleri değerlendirdiğimiz kıstaslara gelince.. Mesela ben eğer herhangi bir üyemize modluk vereceksem forum üzerindeki aktivitelerine bakıyorum.. Özellikle konulardaki sorulan sorulara cevap vermelerine ve verdiği cevapların düzgün ve mantıklı olduğuna bakarak değerlendirme yapıyorum.. Sonraki değer kıstasım tamamiyle foruma katkısı. Yani izinli olduğu bölümlere açtığı konular ve konuların kalitesi..

Hiçbir mod adayı her mesaja teşekkür ederek mesaj sayısını şişirerek modluk hayali kurmasın.. Çünkü yukarıda da belirttiğim gibi "teşekkürler" yazacağına o konudaki bir soruya cevap vermesi değerlendirme kriterlerinde daha çok önem taşıyor.

"Ben herşeyi yapıyorum ve bu forumda çok çalışıyorum ama herhangi bir modluk teklifi haala gelmedi neden?" gibi bir soru da sormayin.. Sonuçta birşeyler yaptığınızı düşünüyor ve hala modluk için teklif almıyorsanız demekki tam olarak modluğa aday olamamışsınız demektir. En azından bizim gözümüzle öylesinizdir.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.
http://fuloyun.eniyiforum.net
kaege
Co Admin
Co Admin
kaege

Ruh Hali : 4
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue850 / 999850 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

Madalyalar : 1

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 1:19 pm

Tamam dikkate alacağım...
jakabound
Hızlı Üye
Hızlı Üye
jakabound

Ruh Hali : 12
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue45 / 99945 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 2:17 pm

Anlayışınız için tsk
...Yönetim....
Bir Umudum Var
Bir Umudum Var
...Yönetim....

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 8:23 pm

[quote="kaege"]Tamam dikkate alacağım...[/quote]

Anlayışın İçin Teşekkürler Egecim Wink
a$i_m£l£k
...Kıyamet Gelsede Kopsak...
a$i_m£l£k

Ruh Hali : 10
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:28 pm

paylaşım için Teşekkürler..
...Yönetim....
Bir Umudum Var
Bir Umudum Var
...Yönetim....

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:43 pm

Önemli Deill;)
tr5806
Hızlı Üye
Hızlı Üye
tr5806

Ruh Hali : 1
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue400 / 999400 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 8:20 pm

Tşkler
http://www.gamehack06.tr.gg
a$i_m£l£k
a$i_m£l£k

Ruh Hali : 10
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue600 / 999600 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 11:13 am

yani bazıları bundan ders alsın
kaege
Co Admin
Co Admin
kaege

Ruh Hali : 4
Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 4:46 pm

birde Egecim demesen süper olacak ama Very Happy

Ege desen yeter Very Happy

En son kaege tarafından Cuma Tem. 03, 2009 4:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : yok...)
jakabound
Hızlı Üye
Hızlı Üye
jakabound

Ruh Hali : 12
Aktiflik :
Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Left_bar_bleue45 / 99945 / 999Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!   Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..! I_icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 2:14 pm

Çok iyisin ege Very Happy Very Happy

Moderatör/Yetkili/Yönetici Olmak İsteyenlerin Dikkatine..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yönetici Mi Olmak İstiyorsun?
» Konu Açacakların Dikkatine!
» Üyelerimizden Konu Açacakların Dikkatine
» Action-Survivor-RPG (3rd Person) Bölümünden Oyun indireceklerin Dikkatine!
» Moderator Kutlaması